zeleno.bg - Портал за озеленяване, градината и цветята.
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Напишете отговор Страница 1 от 1
Снимки
Автор Съобщение
Отговорете с цитат
Мнение Снимки 
Здравейте,хубаво ще е ако може да добавяме снимки на цветята които имаме. Laughing

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Отговорете с цитат
Мнение Re: Снимки 
didkec написа:
Здравейте,хубаво ще е ако може да добавяме снимки на цветята които имаме. Laughing

Здравейте, много добра идея.
Може да направим нова рубрика в "интересно", където да публикуваме вашите снимки и статии (ако някой поиска да напише за своето цвете или градина ..).. Снимките и статиите ще се пращат на нашия е-майл и ние ще ги публикуваме.
Само искам да попитам как да наречем рубриката, може би „Нашите цветя” или „Любители”, или имате някакви други идеи и вие?
Благодаря ви

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Отговорете с цитат
irina написа:
didkec написа:

Здравейте, много добра идея.
Може да направим нова рубрика в "интересно", където да публикуваме вашите снимки и статии (ако някой поиска да напише за своето цвете или градина ..).. Снимките и статиите ще се пращат на нашия е-майл и ние ще ги публикуваме.
Само искам да попитам как да наречем рубриката, може би „Нашите цветя” или „Любители”, или имате някакви други идеи и вие?
Благодаря ви
Здравейте,мисля,че Нашите цветя звучи добре или цветен дом,цветен свят Embarassed ,но нека и другите да предложат някоя идея Laughing

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Отговорете с цитат
Аз си мисля за "В света на цветята" или "Цветен Рай" Very Happy

Отговорете с цитат
Мнение  
Zdravejte, Laughing mislya, 4e vse pak tryabva da bade uto4nenie, naprimer "na6 cveten raj", zastoto tuk nali ste badat nashite snimki na cvetya, taka mislya ste bade po-yasno za vsi4kite. Ili pak "cveten dom" Wink sasto mnogo dobre zvu4i.
Kazete svoite mneniya po tozi vapros.

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Отговорете с цитат
Мнение  
Основният проблем е да се подчертае, че става въпрос за любители, така че:
МОИТЕ цветя
МОЯТ цветен рай..

Отговорете с цитат
Мнение  
Как Моите цветя? въобще как мой, мой мой мой??? цветята са живи същества с собствен характер? не са ничии!!! вие може само да ги поливате, плевите, пръскате срещу болести и тн. там да си се гривите за тях и да им се радвате както правя и аз, но те не са мой те са са си те. За това ви предлагам недейте пищете мойте, твоите, ващите...просто те са си те любимите ни растени. ох дано повече дъв да вали че хич не мисля да поливам тая годинаSmile

Отговорете с цитат
Мнение  
Ядосан и без да иска Варсано предложи
"Любими растения". /Махам "ни", защото идва от думата "нашите"/
И това става.

Отговорете с цитат
Мнение  
Zdrasti Margaritke Smile , az sym syglasna s teb 4e tryabva da se pod4ertae, 4e stava wypros za lubiteli. I tvoite varianti mi haresvat Razz "MOITE cvetya", "MOYAT cveten raj", zastoto taka shte bade yasno za vsi4kite 4e tuk sa snimkite na lyubiteli /tehni snimki, na tehnite lyubimi cvetya/ i ne slu6ai tozi varsano, toy sigurno prosto taka si e napisal, bez da misli kakvo pi6i Rolling Eyes .
Nali nie, ako nyakoj obi4ame, mozhe da bade cvete ili ku4e, mazh ili dete, nali go nari4ame MOETO. MOYAT i t.n. Ako 4ovek obi4a neshto ili nyakoj i grizhi se za nego- zasto ne mozhe da nare4e tova ne6to negovo Question

Отговорете с цитат
Мнение  
Като цяло май "Моите цветя" е най-точно и изчистено. Няма нужда заглавието да е дълго или пък кой-знае колко завъртяно. Като сме го ударили на любителски теми, давайте няма какво толкова да се мисли по името. То е просто формалност.

Отговорете с цитат
Мнение МОИТЕ цветя 
Решено, започваме рубриката МОИТЕ цветя на заглавната страница на www.zeleno.bg в ИНТЕРЕСНО. Изпращаите снимки на info@zeleno.bg или с бутона конт@кти, като упоменете че е за рубриката МОИТЕ цветя.
Това ще бъде конкурс с награди за най-красивото цвете, като посетителите чрез гласуване ще определят победителя.

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Отговорете с цитат
Мнение  
Ха сега Smile Очаквайте в най-скоро време на пазара списанието Моите цветя, а сега и рубрика в зелено.бг ще има. Що не направите и една рубрика, вестник за градината? А иначе ви желая успех...и аз ще пратя някоя снимка. Имам едни на една разсъблечена Хамедорея, ще даде малко еротика на сайта и ще дигнем малко посещаемостта.

Покажи мнения от преди:
Напишете отговор Страница 1 от 1
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети